NÁŠ PŘÍBĚH

My děláme vlastně docela prosté věci. Dekorujeme interiéry pomocí maleb, štuků, stěrek, tapet, imitací betonu a dalších povrchových materiálů. Od firem s podobným zaměřením se odlišujeme v jednom podstatném detailu. Usilujeme o to, aby výsledek byl po všech stránkách dokonalý. Proto si k práci vybíráme materiály od nejlepších světových značek a vedle preciznosti a trvanlivosti klademe důraz také na estetickou hodnotu a inovativnost.

Klíčový význam pro exkluzivní charakter našich služeb mají lidé, kteří u nás pracují. Za jednu dekádu působení na trhu se náš tým stmelil, sehrál a vypracoval na takovou úroveň, že nás začali vyhledávat zákazníci na realizaci výjimečných projektů vyžadujících až umělecký přístup a prvotřídní kvalitu provedení.

Podílíme se na přípravě návrhů, realizaci interiérů a rekonstrukcích komerčních objektů, historických budov i rodinných domů - a to zpravidla v případech, kdy výsledkem má být interiér se znaky luxusu a výjimečnosti. Nezáleží přitom, zda v moderním či klasickém stylu. Pracujeme pro náročné individuální investory i renomované mezinárodní společnosti. Všude tam, kde je cílem dosáhnout řemeslné virtuozity a dokonalosti, máme svým klientům co nabídnout.

Jednoduše řekněte Vaši představu, my ji převedeme do reality.

POZNEJTE NÁŠ TÝM

V našem týmu jsou lidé, kteří svoji práci milují.


Bc. Jiří

HRDLIČKA ml.

Decoratér

Jsem dekoratér tělem i duší. Má práce mě baví a proto ji dělám s chutí a vervou.


Monika

ŠÁLKOVÁ

Designérka

Design je moji vášní už od mala. Baví mě tvořit krásné a funkční prostory. Retro nebo Moderna ? Žádný problém.